Kulhánek
Hájek
Cabáková
Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 48
Realitní zpravodaj

Loňský růst cen bytů se podepsal na prodejích i cenách nájemného

Loňský růst cen bytů se podepsal na prodejích i cenách nájemného
22.1.2019 - Brno má začátkem roku v nabídce o 25 % více nových bytů než vloni. Průměrná cena dostupného bytu o rozloze 58,7 m2 vyjde potenciálního kupce na 4,5 milionu korun. Loňský vytrvalý růst cen..

Legislativní rada vlády schválila návrh realitního zákona. Budou muset makléři ke zkouškám?

Legislativní rada vlády schválila návrh realitního zákona. Budou muset makléři ke zkouškám?
21.1.2019 - Legislativní rada vlády dnes na svém zasedání schválila návrh zákona o realitním zprostředkování. Regulace realitního trhu je tak o kousek blíže schválení poslaneckou sněmovnou. Pokud by..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Znojmo Reality » Rodinný dům k bydlení i podnikání , Kuchařovice

Rodinný dům k bydlení i podnikání , Kuchařovice, Ev.č.: 00026

Pohled na dům
Dvůr foto 2
sklep a stodola
zahrada foto 3
zahrada foto 1
zahrada vjezd
zahrada příjezd

Kontaktujte makléře

Monika CabákováMonika Cabáková
+420 734 333 146
[email protected]
Znojmo RealityZnojmo Reality
Sokolská 3718/43a
Znojmo
+420 603 304 327
+420 604 994 488
[email protected]
Cena2 990 000 Kč
včetně provize
KategorieRodinné domy
LokalitaKuchařovice
OkresZnojmo
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná200 m²
Plocha pozemku1.381 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Hledáte prostorný dům určený k bydlení a zároveň i podnikání v blízkosti Znojma ? Exkluzivně nabízíme dům v Kuchařovicích ve tvaru U s uzavřeným dvorem, dílnou, vinným sklípkem, stodolou a zahradou, kterou je možno využít v případě potřeby i jako stavební pozemek , a to vše o celkové rozloze 1381m2.

Levá část domu se sestává z obytné části o dispozici 3+1, pravá část má samostatný vstup z ulice a před lety byla využívána jako restaurace. Obě části od sebe dělí průjezd, kterým je možno vjet přes dvůr až na zahradu. Pravou část je možné využít buď k podnikání nebo přestavbou na další bytové jednotky. Zde je vybudováno nové schodiště do podkroví a započatá rekonstrukce podkrovního bydlení. Celková užitná plocha je cca 200m2.

Téměř na celém objektu je nová střecha včetně krovů ( pouze ve dvoře nad bývalou hospodářskou částí je původní, nicméně v dobrém stavu). Elektřina v mědi, vyměněná okna, na podlaze většinou dlažba, beton nebo OSB desky. Jednotlivé části domu jsou vytápěný plynovým kotlem, krbovými kamny, k dispozici je i kotel na tuhá paliva.
Nová střešní krytina je také nad stodolou, která uzavírá dvůr a za ní se rozprostírá zahrada o CP 846m2. Součástí stodoly je menší vinný sklípek, nad nímž je také rozpracován prostor k zobytnění. Druhá část stodoly slouží jako sklad.

Zahrada je převážně zatravněná, z části osázená okrasnými rostlinami, k relaxaci je možné využít pergolu s posezením a nově opravenou místnost v zahradním domku. Na konci pozemku se nachází další stodola v průměrném stavu a brána s výjezdem na novou ulici, kde vedou IS.

Zaujal Vás domek? Pro více informací a prohlídku mě kontaktujte.