Kulhánek
Hájek
Cabáková
Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 49
Realitní zpravodaj
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Znojmo Reality » Rodinný dům k bydlení i podnikání , Kuchařovice

Rodinný dům k bydlení i podnikání , Kuchařovice, Ev.č.: 00026

Pohled na dům
Dvůr foto 2
sklep a stodola
zahrada foto 3
zahrada foto 1
zahrada vjezd
zahrada příjezd

Kontaktujte makléře

Monika CabákováMonika Cabáková
+420 734 333 146
[email protected]
Znojmo RealityZnojmo Reality
Sokolská 3718/43a
Znojmo
+420 603 304 327
+420 604 994 488
[email protected]
Cena2 990 000 Kč
včetně provize
KategorieRodinné domy
LokalitaKuchařovice
OkresZnojmo
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná200 m²
Plocha pozemku1.381 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Hledáte prostorný dům určený k bydlení a zároveň i podnikání v blízkosti Znojma ? Exkluzivně nabízíme dům v Kuchařovicích ve tvaru U s uzavřeným dvorem, dílnou, vinným sklípkem, stodolou a zahradou, kterou je možno využít v případě potřeby i jako stavební pozemek , a to vše o celkové rozloze 1381m2.

Levá část domu se sestává z obytné části o dispozici 3+1, pravá část má samostatný vstup z ulice a před lety byla využívána jako restaurace. Obě části od sebe dělí průjezd, kterým je možno vjet přes dvůr až na zahradu. Pravou část je možné využít buď k podnikání nebo přestavbou na další bytové jednotky. Zde je vybudováno nové schodiště do podkroví a započatá rekonstrukce podkrovního bydlení. Celková užitná plocha je cca 200m2.

Téměř na celém objektu je nová střecha včetně krovů ( pouze ve dvoře nad bývalou hospodářskou částí je původní, nicméně v dobrém stavu). Elektřina v mědi, vyměněná okna, na podlaze většinou dlažba, beton nebo OSB desky. Jednotlivé části domu jsou vytápěný plynovým kotlem, krbovými kamny, k dispozici je i kotel na tuhá paliva.
Nová střešní krytina je také nad stodolou, která uzavírá dvůr a za ní se rozprostírá zahrada o CP 846m2. Součástí stodoly je menší vinný sklípek, nad nímž je také rozpracován prostor k zobytnění. Druhá část stodoly slouží jako sklad.

Zahrada je převážně zatravněná, z části osázená okrasnými rostlinami, k relaxaci je možné využít pergolu s posezením a nově opravenou místnost v zahradním domku. Na konci pozemku se nachází další stodola v průměrném stavu a brána s výjezdem na novou ulici, kde vedou IS.

Zaujal Vás domek? Pro více informací a prohlídku mě kontaktujte.