Hájek
Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 6
Realitní zpravodaj

Zájem o nemovitosti v Chorvatsku stále roste

Zájem o nemovitosti v Chorvatsku stále roste
4.7.2025 - Proč si stále více Čechů kupuje nemovitost právě v Chorvatsku? Pro mnoho z nich je Chorvatsko synonymem léta, moře a bezstarostné dovolené. Tato země, plná slunce, přírodních krás a..

Spolupráce státu a stavebních spořitelen přispěla k širšímu využití dotací na rekonstrukce

Spolupráce státu a stavebních spořitelen přispěla k širšímu využití dotací na rekonstrukce
2.7.2025 - Před dvěma lety, v červnu 2023, podepsaly stavební spořitelny se státem Memorandum o spolupráci na energetické transformaci českých domácností, které deklarovalo společný zájem na podpoře..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Znojmo Reality » Prodej bytu 2+1 Práče u Znojma

Prodej bytu 2+1 Práče u Znojma, Ev.č.: 00403

pohled na domy foto 1
Znojmo RealityZnojmo Reality
Sokolská 3718/43a
Znojmo
+420 604 994 488
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 2+1
LokalitaPráče
OkresZnojmo
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha64 m²
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaPanelová
D (51000 kWh/m2 za rok)
zobraz vybavení
Popis

Exkluzivně nabízíme na prodej byt o dispozici 2+1 v obci Práče u Znojma. Nachází se ve 3. patře zrevitalizovaného panelového domu. Byt o ploše 64 m2 je po kompletní , zdařilé rekonstrukci, a aby bylo bydlení ještě pohodovější, ranní kávu si můžete vypít na prostorné lodžii, která je součástí bytu. Oceníte nejen pěkný výhled na park a kostel, ale v zimě i to, že je lodžie zasklená a pokud by jste chtěli úplné soukromí, stačí zatáhnou žaluzie.

Byt se dispozičně sestává z chodby, z níž první vstup je na toaletu , další do kuchyně , z níž vstoupíte do nově zrekonstruované koupelny se sprchovým koutem. Na konci dlouhé chodby je vpravo obývací pokoj a vlevo ložnice. Mezi pokoji je vybudovaná samostatná šatna, kterou je možné samozřejmě využít jiným způsobem např. jako pracovnu nebo spíž. Vytápění i ohřev bytu zajišťuje plynový kotel, který je vkusně umístěný ve skříňce v kuchyni.

Parkování je zajištěno před domem, v blízkosti se nachází parčík, autobusová zastávka, hospůdka, obchod s potravinami, škola s novou tělocvičnou, školka, zkrátka vše je na dosah. Pokud Vás byt zaujal, neváhejte mě kontaktovat.