Hájek
Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 9
Realitní zpravodaj

Za jakých podmínek lze darovat či prodat nemovitost s věcným břemenem

Za jakých podmínek lze darovat či prodat nemovitost s věcným břemenem
5.12.2025 - Věcná břemena jsou právní instituty, které významně ovlivňují vlastnictví nemovitostí v České republice. Nejčastěji se setkáváme s věcným břemenem užívání (např. právo doživotního..

Můžete provést rekonstrukci družstevního bytu bez svolení družstva?

Můžete provést rekonstrukci družstevního bytu bez svolení družstva?
2.12.2025 - Systém vlastnictví družstevních bytů a bytů v osobním vlastnictví je zásadně odlišný. I když máme často pocit, že družstevní byt lze také „prodat“, v podstatě se prodává pouze členský..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Znojmo Reality » Prodej, Byty 5+1, 138m² - Znojmo

Prodej, Byty 5+1, 138 - Znojmo, Ev.č.: BT1518

Kontaktujte makléře

Ing. Vladimír HájekIng. Vladimír Hájek
+420 604 994 488
+420 515 221 413
[email protected]
IČ: 12204617

Znojmo RealityZnojmo Reality
Sokolská 3718/43a
Znojmo
+420 604 994 488
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 5+1
LokalitaJana Palacha, Znojmo
OkresZnojmo
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha138 m²
Podlahová plocha138 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

K prodeji nabízíme prostorný byt v cihlovém domě velikosti a dispozice 5+1 a balkónem poblíž centra Znojma. Původní byt dispozice 3+1 byl přestavěn na současnou dispozici lehkými příčkami, takže stále je možnost variability dispozice. Byt má vysoké stropy místy s využitím vestavbou úložného prostoru. Vytápění a ohřev TUV vlastním plynovým kotlem. Dům je v dobrém stavebně tehnickém stavu. Sklep v suterénu má 20 m2. K domu náleží společný zatravněný dvůr.