Hájek
Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 11
Realitní zpravodaj

Může soused odvolat svůj kvalifikovaný souhlas se stavbou?

Může soused odvolat svůj kvalifikovaný souhlas se stavbou?
11.6.2026 - Podepsal vám soused výkresy k domu nebo garáži, ale teď vyhrožuje, že svůj podpis vezme zpět? Dobrá zpráva je, že z čisté svévole rozjetou stavbu zastavit nemůže. Pokud ale na staveništi..

SVJ a bytová družstva mohou nyní výhodněji modernizovat

SVJ a bytová družstva mohou nyní výhodněji modernizovat
9.6.2026 - Státní fond životního prostředí vyhlásil poslední týden v květnu nový podprogram v programu Nová zelená úsporám – a sice HOUSEnerg Modernizačního fondu Bytové domy pro Společenství..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Znojmo Reality » Prodej rekreačního objektu 40m² - Znojmo -Suchohrdly

Prodej rekreačního objektu 40 - Znojmo -Suchohrdly, Ev.č.: 00108

Znojmo RealityZnojmo Reality
Sokolská 3718/43a
Znojmo
+420 604 994 488
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieChata
LokalitaZnojmo
OkresZnojmo
Velikost2 pokoje
Užitná plocha45 m²
Plocha pozemku1.790 m²
Zastavěná plocha40 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
zobraz vybavení
Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji dům určený k rekreaci i celoročnímu bydlení. Nachází se v klidné části zahrádkářské kolonie v Suchohrdlech u Znojma na pozemku o ploše 1790 m2 . Dům o dispozici 2+kk a zastavěné ploše 40m2 se sestává v přízemí ze zádveří, kuchyně propojené s obytnou místností a koupelny s toaletou. Z přízemí vede pevné železné schodiště s dřevěnými nášlapy do podkroví, kde se nabízí další prostory k využití.

Celý objekt je podsklepen, prošel kompletní rekonstrukcí. Na novém majiteli je jen dokončení fasády dle svých představ. V loňském roce byla nově vybudována koupelna s toaletou a na zakázku kuchyňská linka se spotřebiči. V přízemí podlahu pokrývá dlažba a plovoucí podlaha, v podkroví je podlaha dřevěná. Vytápění domu zajišťují krbová kamna, k dispozici je i klimatizace. Vodu ohřívá el. bojler, odpady jsou svedeny do jímky, voda z vlastní studny.

K domu náleží pergola, kde můžete příjemně posedět s rodinou či přáteli a také využít zahradu s meruňkovým sadem. Celý objekt je oplocen, soukromí je zajištěno kvalitní bránou na dálkové ovládání, která umožňuje komfortní parkování přímo u domu. Pokud se chcete zrelaxovat a nejezdit daleko od Znojma, volejte, ráda Vás provedu.