Hájek
Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 9
Realitní zpravodaj

Investice do logistických areálů se vyplácí

Investice do logistických areálů se vyplácí
11.12.2025 - Ve třetím čtvrtletí letošního roku tvořily průmyslové nemovitosti 31 % celkového objemu transakcí na investičním trhu, což znamená značný růst. Vyplývá to z pravidelného průzkumu..

Brněnská radnice hledá nové cesty v pronájmech. Pomůže to snížit ceny?

Brněnská radnice hledá nové cesty v pronájmech. Pomůže to snížit ceny?
9.12.2025 - Vedení Brna usiluje o dostupné bydlení napříč generacemi. A jak je vidět z minulosti i současnosti, nepotřebuje k tomu speciální zákony. Již v minulých letech realizovalo Brno byty v..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Znojmo Reality » Prodej domu Lesná u Znojma

Prodej domu Lesná u Znojma, Ev.č.: 00027

Znojmo RealityZnojmo Reality
Sokolská 3718/43a
Znojmo
+420 604 994 488
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieObchodní prostory
LokalitaLesná
OkresZnojmo
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku677 m²
Zastavěná plocha250 m²
Počet podlaží1
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Exkluzivně nabízíme prostorný dům určený k podnikání či bydlení v obci Lesná u Znojma. Objekt se sestává ze dvou částí. V levé části se nachází hospůdka se skladem a malou kuchyní , druhou část jež je oddělená chodbou tvoří bývalá prodejna a sklad. Hospůdka je částečně podsklepená. Toalety jsou k dispozici ve dvorním traktu, na ně navazuje stodola.
Budova ve tvaru L se rozprostírá na pozemku o ploše 677m2 , bezproblémový příjezd do dvora, který je uzavřený a nabízí absolutní soukromí. Ve dvoře je vybudovaná terasa vhodná k posezení. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí - plastová okna, nová střecha, fasáda, vytápění je zajištěno kamny waw, v hospůdce navíc i krbem, k dispozici vlastní studna.
Tento objekt je určen k podnikání, nicméně změnou využití je možné po úpravách využít 150m2 užitné plochy k bydlení. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.